9.díl - Farmář hledá ženu 3

9.díl Poslední večer na farmě - Farmář hledá ženu 3

Premiéra 18.4.2013

Poslední večer na farmě je tu! Jako první ztratila iluze na Láďově farmě Martina, která svůj boj prohrála, a proto se rozhodla pro odjezd.

Na křídlech lásky se vznášejí Josef s Helenou. Zůstanou na nich, anebo se vrátí na zem? Mirek stojí nohama pevně na zemi a rozhoduje se mezi Libuškou a Evou. A jeho rozhodnutí je jasné a konečné. Mezi Janou a Martinem dochází ke konečnému vyjasnění vzájemných vztahů. Zdeněk s Irenou se po společně strávené noci vrhají do práce. Dostane ale prostor i láska?

Zdeněk se nám ve společnosti Ireny rozpovídal. „Byl zaraženej, smutnej, stydlivej, to se změnilo,“ říká s radostí mladá Hanačka u první snídaně ve dvou. Jirka by Janu moc chtěl a bolí ho, že jde bohužel o jednostrannou citovou záležitost. Nechce už pokračovat. Mladší Jana touží po pestrém životě a dalším dítěti, Jiří po klidném přístavu. U nejstaršího farmáře Mirka panuje hned po ránu napjatá atmosféra. Musí se rozhodnout pro jednu z žen. Líba ani Eva zatím nemají úplně jasno, protože se dosud nijak výrazně neprojevoval. Promyslel si konečně, kterou pošle domů? Josef je šťastný, že prostřednictvím pořadu poznal Helenu, byť jejich seznámení neproběhlo úplně standardně.

Tento díl online ke shlédnutí

Přehrát video

Zdroj www.iprima.cz

Diskuze k tomuto dílu