8.díl - Farmář hledá ženu 3

8.díl Na farmách se vyjasňuje - Farmář hledá ženu 3

Premiéra 11.4.2013

Někde už je zcela jasno. Josefovi všechny dívky odjely, do jeho života však vstoupí nová žena. Odkud se vzala? Tajemství bude brzy odhaleno.

Jasno je i u Zdeňka, kterému zůstala ke štěstí Irena. Vyjasňuje se také u Ládi, kterého srdce táhne spíše ke Kristýně. Vydrží Martina až do konce, anebo předčasně z farmy odjede? Také u Mirka zvolna začíná být jasno a zdá se, že má blíž k Evě než k Libušce. Jen u Jany je ještě vše zahaleno temnotou.

Josef se už nemůže dočkat příjezdu čtyřiatřicetileté Heleny, své tajné lásky, která se mu sama ozvala. I na ostatních farmách se dějí věci. Zdeněk využívá situace. Zůstali s Irenou sami, tak si ji pořádně prověřuje. Začne ve stáji a jen se utvrdí, že si vybral pracanta s pořádným fortelem. Farmářka Jana příliš nehýří projevy citu, natož že by padla nějaká ta pusa. Martin je jí bližší, ale uvědomí si, že po složitém rozvodu možná ještě není připraven na další vztah. Láďa pod záminkou, že musí něco vyřídit v sousední vesnici, unáší Kristýnu, aby s ní mohl být sám. Vezme ji do stáje, aby viděla, do čeho jde. V Podkrkonoší u Mirka to stále vypadá spíš jako letní brigáda. Jana odjela, Libuše přesadí kytky a Eva jde s pánem domu na brambory.

Tento díl online ke shlédnutí

Přehrát video

Zdroj www.iprima.cz