4.díl - Farmář hledá ženu 3

4.díl Aktivity - Farmář hledá ženu 3

Premiéra 14.3.2013

Celý den mají farmáři a jedna farmářka možnost vybírat z žen a mužů ty, které si odvezou s sebou na farmy. Použijí rozum, cit nebo něco úplně jiného?

Minule si po náročném, hektickém a vzrušujícím letním dni naši farmáři a jedna farmářka zvolili čtveřici, již chtějí poznat blíž. Nazítří se ženy a muži opět setkají na úrodné půdě jihomoravského vinařství. Koho si farmáři pozvou k sobě na farmu? Ideální k dalšímu seznámení bude romantická procházka po vinici, projížďka na loďce i v kočáře, pravdu možná prozradí koštování lahodného vína. Nebo to bude společenská hra, která dobře poodhalí charakter protějšku? Další musí z kola ven!

Josef se s favoritkami projede v kočáře. Ladislav při procházce po vinohradu s vyhlídkou do širé krajiny a na hladinu jezera vezme Kristýnu hned za ruku, a dokonce padne první pusa. Zdeněk se nenechá zmást romantikou jezerní hladiny a při veslování se zajímá o základní životní priority a plány svých favoritek ohledně rodiny a počtu dětí. Bude mít Miroslav štěstí ve hře, nebo v lásce?

Tento díl online ke shlédnutí

Přehrát video

Miroslav

Přehrát upoutávku

Jana

Přehrát upoutávku

Ladislav

Přehrát upoutávku

Josef

Přehrát upoutávku

Zdeněk

Přehrát upoutávku

Zdroj www.iprima.cz a www.stream.cz