2.díl - Farmář hledá ženu 3

2.díl Dopisy - Farmář hledá ženu 3

Premiéra 28.2.2013

Laďka Něrgešová pomáhá několika osamělým farmářům a jedné farmářce najít protějšky, které se nakonec mohou stát i jejich životními partnery.

Laďka Něrgešová už potřetí vyráží za desítkou farmářů, aby jim pomohla najít životní partnerku. Třetí série oblíbené seznamovací reality show přinese některé novinky, které v předchozích dvou řadách nebyly. Jednu z nich je to, že úplně poprvé budeme hledat toho pravého muže pro farmářku Janu. Zároveň diváky opět čeká všechno to, co na předchozích dvou sériích měli rádi, a každý si tu najde to „svoje“. Najde i tentokrát alespoň někdo z deseti adeptů takový protějšek, který se stane jeho životním partnerem? Nenechte si ujít jedinečnou šanci sledovat navazování partnerských vztahů v reálných kulisách života na farmách, uprostřed čisté přírody a tvrdé práce.

Celá desítka netrpělivě čeká na odpovědi. Postupuje jen pětka, které Laďka Něrgešová ve své kožené kabele doručí nejvíce dopisů s nabídkou k osobnímu setkání. Čí slova a fotky zaujmou postupující farmáře, kteří si pak na krátké rande mohou pozvat až desítku nápadnic či nápadníků?

Tento díl online ke shlédnutí

Přehrát video

Zdroj www.iprima.cz a www.stream.cz