13.díl - Farmář hledá ženu 3

13.díl Malé návraty - Farmář hledá ženu 3

Premiéra 16.5.2013

Lásku přináší náhoda a odnáší čas. V tomto případě lásku přinesl pořad Farmář hledá ženu. Někdy ji ale odvál čas příliš rychle, ale zase náhoda přinesla další, a tak farmáři prožili ledacos zajímavého.

Josefa jsme opustili po jeho rozchodu s Helenou. Smířil se s tím a zůstal osamělý, anebo opět zapracovala náhoda? Telátko Bruno u sveřepého Zdeňka už povyrostlo, ale povyrostla i naděje na novou lásku? Láďův příběh jsme přestali sledovat po bouřlivém rozchodu se slečnou zasněženou a poté, co se k němu nastěhovala Denisa, kterou sice v prvním kole vyřadil, ale nakonec se k ní vrátil. Jsou spolu šťastni? Budete překvapeni. Mirek a Eva završili svůj vztah svatbou. Zůstaly z nich dvě vrkající hrdličky, anebo na jejich vztah padly první stíny? A co Jana, našla konečně svou velkou lásku? Odpovědi na všechny otázky najdete v bonusovém díle pořadu Farmář hledá ženu.

Jak se dnes daří novomanželům Mirkovi a Evě, kteří se do sebe zamilovali a vzali se? Vzdálenost, čas a minulost dokážou bohužel své. Eva počítala s tím, že až její nejmladší dcera odmaturuje, přistěhuje se k Mirkovi. Farmářka Jana dostala nejvíce dopisů ze všech zúčastněných, přesto si svoji lásku nevybrala, k vodě poslala i sympaťáka Martina. Josef se přestal stýkat s Helenou, vztah šel do vytracena. Ani společné pracovní aktivity se nenaplnily. „Po romantickém víkendu jsem měla hodně práce. Viděli jsme se ještě dvakrát, a i když to zní paradoxně, naše plány na budoucí život se začaly výrazně lišit. Láďa znovu našel svoji Denisu, kterou vyřadil v prvním kole. Už spolu bydlí a plánují společnou budoucnost, pravděpodobně i rodinu. Denisa a Láďa by chtěli aspoň jedno společné miminko, i když ona už dceru má. „Jsem sám,“ přiznává zaťatý dříč Zdeněk, „s Irenou mi to nedopadlo.“ Zdeněk ale nehodil flintu do žita a postupně navštívil všechny ženy, které mu napsaly. S jakým výsledkem?

Tento díl online ke shlédnutí

Přehrát video

Zdroj www.iprima.cz