12.díl - Farmář hledá ženu 3

12.díl Závěr – bude to happy end? - Farmář hledá ženu 3

Premiéra 9.5.2013

V posledním díle se uzavřou všechny příběhy. Jana svůj příběh už uzavřela, s Martinem se dohodla na dobrém přátelství, a tak ji hledání vážnějšího vztahu ještě čeká.

Láďa s Kristýnou už nenacházejí společnou řeč a zdá se, že došlo k definitivnímu odcizení. Nicméně Láďa přijede na místo posledního společného setkání s jinou dívkou. Odkud se vzala a jak k tomu došlo? A co Zdeněk, přešla ho mrzutost, která ho provázela během společného víkendu s Irenou? Josef považuje Helenu za smysl svého života. Velká slova ale někdy vedou k malým koncům. Jak to bude v jejich případě? Mirek požádal svou Evu o ruku, a tak jedině oni dva mají šanci se postarat o skutečný happy end.

Josef má něco s okem a už nepůsobí jako ten šťastný a sebejistý princ, co cválal na koni a uháněl na motorce. Co se stalo? A kde nechal Helenu? Josef oceňuje aktivní roli, kterou Helena sehrála v jeho životě. Láďa a Kristýna minule v závěru také překvapili. Do jejich vztahu se vloudily mollové tóny. Přešli zase do optimistické durové polohy? Proč se nesetkali hned ve čtvrtek, jak si slíbili? Kristýna odhalí telefonickou předehru společného víkendu v Praze. Láďův cynický telefonát ji rozhodil a některá slova i farmářovo chování ji donutily přemýšlet. Zdeněk se znovu setká s Irenou, která už zase změnila image. Zatvrzelý farmář však během poslední konfrontace svou nechuť k mladé Hanačce nezměnil. Nesvěří se ani Laďce. To nejlepší nakonec! Kdo udělá Laďce největší radost? „Já jsem na vás strašně pyšná,“ tvrdí moderátorka nejstaršímu páru, ale zamilovanému jako teenageři. Mirek je muž činu, neztrácí čas a nemluví do větru.

Tento díl online ke shlédnutí

Přehrát video

Zdroj www.iprima.cz