11.díl - Farmář hledá ženu 3

11.díl Společný víkend - Farmář hledá ženu 3

Premiéra 2.5.2013

Přišel den D – společný víkend farmářů a jejich vyvolených. Farmářka Jana zůstala doma, protože novou lásku nenašla, ale ostatní farmáři si společný víkend nenechali ujít.

Zamilovaný Josef odvezl svou Helenu na motorce na dětenický zámek. Zdeněk přijal od Ireny pozvání na westernový víkend, ale zdá se, že toto prostředí jejich vztahu moc neprospělo. Láďovi a Kristýně tvořily kulisy ty nejkrásnější pohledy na Prahu při romantické večeři a při jízdě parníkem po Vltavě. Ale i tady zahlodal červíček pochybností. Dokáže rodící se vztah překlenout první krizi? Nejkrásnější víkend nejspíš zažil Mirek se svou Evou. Došlo při něm k velmi překvapivé události!

Náruživý motorkář Josef osedlal místo koně motorku a přijel za svojí Helenou. Helena se na Pepu moc těší, je jí vlastně jedno, kde budou, hlavně když budou spolu. Cílem výletu je středověká dětenická krčma, všude kolem jsou koně a procházka po zámecké zahradě je pro majitele jízdárny a tvrze inspirativní. Láďa míří do Prahy a Kristýna doufá, že se jí povede bábovka a farmáře nezaskočí její malý panelákový byt. Je nervózní a Láďu opravdu městské prostředí a nedostatek místa deprimuje. Zdeněk dorazí s kytičkou za Irenou, která kvůli němu změnila image. Ze zrzky je bruneta, co na to Zdeněk? „Jako kdyby mu to bylo úplně jedno,“ stěžuje si Irena. Farmář si víc všímá řízků, které mu přinesla na uvítanou a na posilněnou. Do paneláku také ze „severských krajů“ míří zamilovaný nimrod Mirek. Schody za svojí Evou do druhého patra už vyjde po svých. „Stýskalo se mi ukrutně,“ přizná bez mučení. A nadšeně ochutná jídlo, které mu Evík připravil...

Tento díl online ke shlédnutí

Přehrát video

Zdroj www.iprima.cz