10.díl - Farmář hledá ženu 3

10.díl Poslední večer na farmě - Farmář hledá ženu 3

Premiéra 25.4.2013

Poslední probuzení na farmě. V některých případech dokonce už v náručí milovaného farmáře.

Tak jak to dopadlo? Plameny lásky plápolají zjevně u Ládi a Kristýny, u Zdeňka a Ireny, a dokonce i u Josefa a Heleny. Podaří se udržet milostný žár i v okamžiku odloučení? Anebo bude docházet k postupnému ochlazení? Jana s Martinem v sobě našli zalíbení jen jako přátelé a Mirek s Evou mají sice vřelý vztah, snad jsou i trochu zamilovaní, ale asi potřebují ještě trochu času. Pomůže jejich vztahu menší pauza? Zmíněné dvojice čeká ještě jedna zkouška: společně strávený víkend. Kdo přijme a kdo nepřijme pozvání?

Díl nepřinese jen průběh posledního dne, loučení před odjezdem a nástin společných plánů. Moderátorka Laďka Něrgešová se pokusí zjistit pravý stav věcí a všetečnými otázkami proniknout farmářům i jejich protějškům až pod kůži. A to je někdy opravdu těžké…

Jana potřebuje více času a Martin je na tom stejně. Země se nezachvěla, jiskry nelétaly... Ale určitě se ještě sejdou. Na jaře plánují i společně strávený volný čas. Ovšem do té doby – děj se vůle osudu! Josef a Helena začali v pořadu nestandardně, proto moderátorka Pepu trošku potrápí. Zachoval se k holkám fér? Jak to dnes s odstupem času hodnotí? Láďa a Kristýna se konečně dočkali nerušeného soukromí a probudí se v objetí. Bude „slečna zasněžená“ ženou Láďova života a jednou i matkou jeho dětí? Zdeněk a Irena jsou realisté. Užili si to spolu, udělali kus práce, přivedli na svět telátko… Dopadlo to vlastně báječně... Je to ale láska? „Nejsme zamilovaní,“ tvrdí svorně. Vztah Mirka s Evou prošel bouřlivým vývojem. Život umí překvapit a láska kvete v každém věku. Z podmračeného střízlivého nimroda je rozzářený zamilovaný muž, který už nikam neprchá.

Tento díl online ke shlédnutí

Přehrát video

Zdroj www.iprima.cz