První řada Farmář hledá ženu

9. díl - Farmář hledá ženu

Čas je dobrý lékař, ale i rádce. Dámy odjedou z farem a mají předepsanou čtrnáctidenní karanténu od svých farmářů. Na Vysočině to nevadí, protože se rozcházejí tři dobří přátelé, kteří se někdy uvidí, láska mezi Břéťou a jeho ženami prostě nezazvonila. Těsně před odjezdem Jany a Gábiny se Petr Bušák bude muset rozhodnout pro jednu z nich. Jednu by prý volil srdcem a tu druhou rozumem. Jak se rozhodne a komu se bude nejvíc stýskat?

Petr Hájek a Adriana
Adriana hledala partnera pro život a má pocit, že ho v Petrovi Hájkovi našla. Ze souboje s Johanou vychází jako vítězka, pár šrámů si ale odnáší. Teď je ráda, že se nesbalila a neutekla, když zjistila, jak se věci mají. A Petr? Mrzí ho, co se stalo, ví, že si musí Adrianu zasloužit a dokázat jí, že zvolila dobře. Obdivuje, že ustála nejen historii se soupeřkou, ale i překvapivou návštěvu jeho bývalé ženy. Adriana chce po odjezdu trošku zbrzdit.

Petr Bušák: Jana, nebo Gábina?
Nervózní Petr sbírá jablka v sadu a brzy bude dávat košem jedné ze dvou dam. Nejraději by si je snad nechal obě: Janu na práci a Gábinu na mazlení. Jana se na jeho usedlost hodí víc, ale Gábina je jeho srdci bližší. Jak dopadne jeho soud?

Vlasta Kadeřábek a Lenka
Lence se do Olomouce nechtělo a Vlasta ji domů nechtěl pustit. „Život na horách je tvrdý, ale může být i krásný,“ naposledy konstatoval Vlasta, leskly se mu oči dojetím a držel Lenku za ruku.

Patrik Čangel a Lenka
Přestože váhavý Patrik svoje ženy propustil, milovnice šťastných konců Laďka mu dala poslední příležitost. Hlavně mu ji ale při loučení nabídla Lenka, která si myslí, že bez Lídy a o samotě by možná našli s Patrikem společnou řeč. Kdyby to však zůstalo na upracovaném skláři, tak by asi čekala uherský rok. Je třeba zvolit razantnější postup!

Břetislav Sucharda: Lenka a Oldřiška
Na zámecké jízdárně je farmářovi i jeho dvěma nápadnicím už nějakou dobu jasno, že láska jim na Vysočině nevykvetla. Smutek zde ale nečekejte. Po společně stráveném týdnu se rozcházejí přátelé, kteří si slibují, že se jistě ještě někdy uvidí.

Tento díl online ke shlédnutí

Pokud vidíte tuto zprávu, pravděpodobně nemáte nainstalovaný Flash přehrávač. Bez něj není možné sledovat videa - stáhněte si jej a nainstalujte přímo ze stránek výrobce.

Zdroj www.iprima.cz a www.stream.cz