První řada Farmář hledá ženu

4.díl - Farmář hledá ženu

Pětice farmářů už rozdala pozvání domů svým finalistkám. Dámy tak v reálu poznají, co si vlastně vybraly. Jak si která zvolila, tak si lehne.

První dojem je důležitý. Laďka Něrgešová dámám po příjezdu na farmy zamává a opustí je na dlouhých pět dní. Někde se připíjí, jinde se hned pracuje. Lítý konkurenční boj se rozhoří v Krkonoších a Novohradských horách.

Vlasta Kadeřábek: Lenka a Tereza
Nekompromisní duel svedou dámy o místo v KRNAPu, v pastoušce Vlasty Kadeřábka. Po prvotním ohromení z příbytku, ve kterém mají strávit následující dny, zdánlivě jemná Lenka předvede, že kdo dřív přijde, ten dřív mele. Nepřijela přece dělat společnost Tereze, ale nabídnout svůj život muži. Místo provizorní ložnice, kterou s ní sdílí, je rozhodnuta obsadit Vlastovo lože.

Petr Hájek: Johana a Adriana
Tady to skřípe hned po příjezdu. Každá z dívek je jiná, ale obě mají o Petra zájem. Spát budou v manželské posteli. Jak dlouho? Tyhle „kamarádky“ si po večerech důvěrnosti špitat nebudou. Navíc Johana s Petrem něco skrývají! A ona teď žárlí a dělá scény. Petrovi víc imponuje praktická Adriana. Kromě chleba, který své vyvolené naučí péct, jim ale bude muset nalít i čistého vína.

Petr Bušák: Jana a Gábina
Pracant Petr obdělává půdu a má hodně dobytka. Jeho práce nikdy nekončí. Holky, které jsou každá z jiného těsta a dělí je deset let, sice pohodlně ubytuje, ale vzápětí je zapřáhne. Jana si přivezla i obrovského psa, ze kterého má Petr zatím respekt. Dámy poznají maminku a sestru, hostitel vtipkuje a návštěvu zatím hodnotí z praktického hlediska. Gábi je moc mladá a drobná, to Jana by asi zastala víc práce.

Patrik Čangel: Lenka a Lída
Květin na přivítanou se mladé maminky nedočkaly, zato je Patrik pozval na večeři. Dál už bude vaření na nich, protože úroveň kuchyně je pro Patrika základem budoucího vztahu. Obě ženy se spřátelí, u Patrika se jim líbí a on sám se jim zatím hezky věnuje. On je však večerem trochu zklamaný.

Břéťa Sucharda: Lenka a Oldřiška
Jiskry vzduchem zatím nelétají, ale dámy si uměly vybrat. Kromě každodenního úkolu – nezbytné kávy pro hostitele – má každá vlastní pokoj a na jídlo se chodí ven. Zase to ale trochu připomíná skautský tábor s budíčkem. Lenka se přitom těšila, že se trochu prospí. Činorodý Břetislav ale ví, že ranní ptáče dál doskáče, a už velí do sedla!

Tento díl online ke shlédnutí

Pokud vidíte tuto zprávu, pravděpodobně nemáte nainstalovaný Flash přehrávač. Bez něj není možné sledovat videa - stáhněte si jej a nainstalujte přímo ze stránek výrobce.

Zdroj www.iprima.cz a www.stream.cz