První řada Farmář hledá ženu

3.díl - Farmář hledá ženu

Z dopisů, které doručila Laďka Něrgešová, si farmáři vyberou ty dámy, s nimiž se setkají na příjemném a neutrálním místě. Na jednoho jich ale může být maximálně deset.

Nastal den D a 31 dam, které projevily touhu sdílet s farmáři jejich život, se setká s pěticí ošlehaných mužů tváří v tvář. Na vzájemný poznávací rozhovor budou mít pouhých pět minut. Laďka Něrgešová totiž i sebedůvěrnější či jiskřivější rozhovor po této časové lhůtě nemilosrdně ukončí. Patrik Čangel, Petr Hájek, Břetislav Sucharda, Vlasta Kadeřábek a Petr Bušák si poté vyberou maximálně čtyři ženy. Ty pak čeká ještě další zkouška. Nakonec zbudou každému farmáři dvě, které s ním stráví týden na jeho farmě. Kdo to bude a co si dámy o sobě navzájem myslí.

Patrika Čangela zaujaly dvě mladé maminky, shodou okolností obě kadeřnice. Blonďatou Lídu a Lenku dělí deset let, ještě je tu ale mladá atraktivní Aneta a Pavla. Které dvě s ním nakonec pojedou na farmu, rozhodne test v kuchyni. Pro Patrika je při výběru totiž hodně důležitá praktická stránka věci.

Vlasta Kadeřábek se rozhodl osobně poznat temperamentní Ostravačku Terezu, hned ji ale odrazuje čtyřmi metry čtverečními, které na ni v jeho krkonošské boudě čekají. Je zvědavý na Lenku, která se prý umí vzdát moderních vymožeností. Lenka zkoumá Vlastův denní harmonogram, Terezu zajímá jeho vztah k ženám a nabízí mu domácí servis včetně žehlení.

Petr Bušák si vybral čtyři favoritky. Nejvíce ho zaujaly blondýnky – studentka Gábina a o deset let starší Jana. Aby bylo trochu legrace a fyzického kontaktu, absolvuje s dámami v další zkoušce kurz cha-chy, kde se Jana osvědčí jako dobrá instruktorka. Petr má při tom „srdce spíš v kalhotách než na dlani“ a upřímnou soustrast popřeje vítězné dvojce, která za ním pojede do Roztok na farmu.

Břéťa Sucharda už při představování ženy rovnou varuje – je cholerik. Roztaje a zbystří, když zjistí, že Pražačka Lenka je hipoterapeutka. Zralá Oldřiška má z koní respekt, to se prý ale poddá. Břéťa má zase strach z výšek. Moderátorka ho tak i s dámami škodolibě pošle rovnou do korun stromů lanového parku, aby aspoň na chvíli přestal mluvit a vtipkovat. Bude mít zkouška odvahy jedinou vítězku?

Ego Petra Hájka utrpí, když mu dá košem favoritka. Zbylé tři krásky čeká romantická projížďka po Orlíku. A při ní dámy vyzvídají, proč je tak zajímavý a hezký chlap jako Petr sám. Je věrný a spolehlivý? Johana má o něj evidentní zájem, stejně jako Andrea. Kdyby to šlo, Petr by ale z Andrey – údajně bez jiskry – a z romantické Johany, kterou by rád domestikoval, vytvořil ženu jedinou.

Tento díl online ke shlédnutí

Pokud vidíte tuto zprávu, pravděpodobně nemáte nainstalovaný Flash přehrávač. Bez něj není možné sledovat videa - stáhněte si jej a nainstalujte přímo ze stránek výrobce.

Zdroj www.iprima.cz a www.stream.cz