První řada Farmář hledá ženu

12. díl - Farmář hledá ženu

Kolik farmářů si nakonec našlo ženu, uvidíte v předposlední epizodě reality show Farmář hledá ženu.

Romantický víkend skončil a přišla zima. Nezavál sníh výhonky lásky v srdcích farmářů? Protože v zimním období může i zemědělec složit ruce do klína a zamyslet se nad uplynulou sezonou, přišla ideální chvíle na společné setkání farmářů a jejich žen s moderátorkou Laďkou Něrgešovou. Do odlehlé hospůdky přijely na mejdan i ty, které nikdo nečekal. Například Johana... Jak si dál vedou tři páry, s nimiž to vypadalo nadějně?

Petr Hájek
Se slovy „sbohem civilizace“ naložil Petr Adrianu v Brně do auta a odfrčeli směrem Pohorská Ves. Žijí spolu a plánují společnou budoucnost, i když Adriana si zatím ponechala brněnskou adresu. Na setkání přijedou obě Petrovy ženy. Petr bude konfrontován s Johanou, aby si řekli pár vysvětlujících slov. Dočká se Johana omluvy?

Petr Bušák
Chodí Petr s Janou? Ano i ne zní rozpačitá odpověď farmáře z Roztok u Jilemnice. Kosa narazila na kámen v případě Jany a Petrovy maminky. Snacha by se musela zcela přizpůsobit, ale ta má o svém životě jiné představy. Nerozhodný Petr, který ctí otce svého a matku svou, lavíruje mezi ženou a matkou. Přitom se tihle dva evidentně mají rádi. Jana hledá muže, k němuž by vzhlížela a který by se jí zastal. Najde Petr odvahu vyznat lásku Janě, která na to čeká? A bude se podle toho také chovat?

Patrik Čangel
Ani večeře a noc ve středověké krčmě nevrhla Patrika do Lenčiny náruče. Zavolají si, jsou z nich kamarádi, ale milenci? „Uvidíme“, pronáší už bůhví pokolikáté Patrik své nejoblíbenější slovo. Možná uvidíme, možná musí Patrik a Lenka hledat lásku jinde...

Břetislav Sucharda
I z Lenky, Oldřišky a koňáka Břetislava jsou kamarádi. Jenže Břéťa jenom září, je totiž zamilovaný. Do koho? Má novou lásku – a pořad mu k ní nepřímo pomohl. Dodal mu odvahu začít vztah s mnohem mladší ženou, kterou má už dlouho vedle sebe. Břetislav je šťastný, svoji lásku konečně našel.

Vlasta Kadeřábek
Z Krkonoš dorazil také Vlastimil Kadeřábek, ovšem bez Lenky. Znovu se pokusí vysvětlit, proč ten náhlý a dramatický rozchod. Lenka s ním prý manipulovala a měla problémy nejen s dluhy, ale i s alkoholem. Následovaly nenávistné SMS, které zcela zničily to, co na horské pastvině tak slibně začalo.

Tento díl online ke shlédnutí

Pokud vidíte tuto zprávu, pravděpodobně nemáte nainstalovaný Flash přehrávač. Bez něj není možné sledovat videa - stáhněte si jej a nainstalujte přímo ze stránek výrobce.

Zdroj www.iprima.cz a www.stream.cz