První řada Farmář hledá ženu

11. díl - Farmář hledá ženu

Oba Petrové jsou snad už zadaní. Farmář Hájek si ženu našel a žena si našla farmáře Bušáka. Navážou uprostřed společného víkendu perspektivní vztah i sklář Patrik s Lenkou? Vše nasvědčuje tomu, že by to mohlo klapnout. Petr Hájek, frustrovaný městem, pookřeje na jazzu, kam ho vytáhne Adriana.

Jana i víno stimulují Petra Bušáka, moravská „děvčica“ se diplomaticky snaží zlomit farmářův ostych, otupit hroty jeho obranného vtipkování a nastolit intimní atmosféru. Sklářova láska určitě prochází žaludkem, utáhne Lenka masožravce Patrika na dobrý mok a rustikální hostinu konzumovanou rukama? V Adrianině bytě, v apartmánu na vinici i ve středověké komnatě je už rozestláno.

Petr Hájek a Adriana: Jazz na Staré pekárně
Petr je šťastný s Adrianou, ale nešťastný v Brně. Jeho milá ho proto vezme na koncert do svého oblíbeného klubu a spokojeně konstatuje, že mají stejný hudební vkus. Po Petrově historicky první jízdě „šalinou“ se snese noc, při níž zamilovaný páreček nepotřebuje svědky. Nedělní procházka Petrův stres z velkoměsta a moderní architektury jen zesílí. Adriana jej raději vytáhne na „Špilas“, odkud je krásný výhled. Unese ji její princ – ve městě momentálně bez koně, zato s celým stádem pod kapotou – rovnou do samoty Novohradských hor?

Petr Bušák a Jana: In vino veritas
Návštěva moravského sklípku a debata u vína slibně pokračují a dojde i na zásadní věci: svatbu, děti a společný život. Pro pokračování křehké známosti je ale nejdůležitější, jak dopadne první společná noc. Jana chce Petra poznat intimně, o každou pusu aby si ale říkala. Jak tohle dopadne? Neděle pokračuje výletem ke kapličce, kde si pár přeje, aby jim láska vyšla. Bude Petr ochotný ke kompromisům? A bude Jana velkorysá?

Patrik Čangel a Lenka: Středověké hodování i moderní čtyřkolka
Při stylové středověké večeři řeč ubíhá, jak ubývá pivo v žejdlících. Patrik se Lence svěří, že ženám tak úplně nerozumí a někdy se chová jako slon v porcelánu. Možná je sklář mužem činu – dveře ložnice zavře před kamerami na závoru. Ráno je plný vtípků, ale Lenka mu připraví ještě jedno překvapení. Dvojici čeká návrat ze středověku do žhavé současnosti v podobě terénní jízdy na čtyřkolce. Předvede se Lenka jako žena do nepohody a aktivní parťačka? A co Patrik vlastně chce?

Tento díl online ke shlédnutí

Pokud vidíte tuto zprávu, pravděpodobně nemáte nainstalovaný Flash přehrávač. Bez něj není možné sledovat videa - stáhněte si jej a nainstalujte přímo ze stránek výrobce.

Zdroj www.iprima.cz a www.stream.cz