1.díl - Farmář hledá ženu - Návraty

1. díl 3.3.2017 - Farmář hledá ženu - Návraty

Oblíbená reality show je zpět! Tentokrát na obrazovkách TV Barrandov. Podívejte se, jak se daří prvním farmářům a jejich ženám po několika letech.

Lásky, zklamání, plané sliby a hádky! Tohle všechno se s pořadem Farmář hledá ženu vrací na obrazovky! Příběhy prvních chlapů z oblíbené reality show uvidíte už dnes večer. Nikoliv na TV Prima, ale nově na TV Barrandov. Během čtyř speciálních dílů odvysílá televize, čím si soutěžící od natáčení prošli a jak se jim dnes daří.

Petr Bušák (41): Katolík se rozjel až s Alenou

Silně věřící Petr žil na farmě se svými rodiči a o celé hospodářství se staral sám. S ženami neměl žádné zkušenosti a jeho nejdelší vztah trval týden. Se soutěžící Janou mu to ale neklaplo. Jeho tatínek ho nakonec seznámil s Alenou. Vyženil syna Martínka, spolu si pořídili další dvě děti a plánují, že své hospodářství rozšíří ještě o jednoho potomka. „Co bych pro ni neudělal,“ rozplývá se Petr.

Petr Hájek (51): Rozvod a plán na druhou svatbu

Charismatický koňák si během natáčení nemohl vybrat mezi šílenou Johanou a usměvavou Adrianou. Nakonec se oženil s tou druhou. V roce 2013, kdy je štáb navštívil naposledy, už měli syna Petra a dceru Aničku. Jejich vztah ale od té doby prošel krizí. Pár se stihl rozvést. Dnes jsou opět spolu. Adriana dostala diamantový prsten a plánují druhou svatbu. „Řekli jsme si, že to dáme do pořádku a možná tedy bude druhá svatba,“ řekl Petr.

Vlasta Kadeřábek (53): Kozí dědek sám s nahotinkami

Farmář známý pod přezdívkou Kozí dědek žil v Krkonoších v nuzné chaloupce. Před kamerou se zakoukal do Lenky, ale jejich vztah nevydržel, s první zimou ho opustila. Vlasta si dal chatičku do kupy. Postavil si srub, chová drůbež, má konečně elektriku a vodu, vyrábí si potraviny a oblečení, ale žije sám, nahé ženy má pověšené pouze na stěně. „Jsem tu spokojený. Nemám důvod odcházet. Mám tu svůj klid,“ řekl soutěžící.

Tento díl online ke shlédnutí

Přehrát video

Zdroj www.barrandov.tv