9.díl - Farmář hledá ženu 2

9.díl - Farmář hledá ženu 2

Premiéra 23.4.2012

Čtvrtý den na farmě. Zábavný pořad. Na některých farmách už se balí. Ukápne slzička, nebo se dostaví pocit úlevy? Hra už se dávno změnila v city a ty obelstít nejde.

U Michala na farmě se připravuje zabíjačka. Pro Anetu i Martinu je to tvrdé setkání s farmářskou realitou. Poznávají na vlastní kůži, že lidé zvířata vesměs nechovají pro obveselení, ale aby se najedli. Než se uvaří jitrničky, jde Michal s oběma dívkami na procházku. Pokusy sblížit se s Anetou pokračují společnou podvečerní vyjížďkou jen ve dvou na traktoru. Můžete si tipnout: povede se mu Anetu udobřit, anebo bude neúspěšný?Standa s Katarínou navštíví místní pekárnu.

Katarína si může vyzkoušet svoje pekařské umění i to, zda by se jí tam líbilo, kdyby se rozhodla pro společný život se Standou. Odpoledne jdou všichni společně na Boskovický hrad, ale výlet se moc nevydaří, ještě že se mohou po návratu do Boskovic zchladit u kašny a dát si zmrzlinu. Katarína stále Standu provokuje a ten je dál zmítán p ochybnostmi: zábavný život s Katarínou, anebo klidný a nevzrušivý život s Martou?

Na Honzově farmě Dája a na Jeníčkově farmě Johanka včera skončily, a tak odjíždějí domů. Zatímco Jeníček bere Martinu a Janu na výlet do Hoštic, Honza se s Olí i Lenkou vydají na malou projížďku na koni. Není společná, každá z nich má Honzu na chvíli pro sebe. Na obou farmách ale dochází k závěrečnému rozuzlení a oba farmáři mají ve svém srdci už jasno.Také Jiří už se rozhodnul. Na farmě mu zůstala jen Simona. Tráví čas společně nejen při práci na poli, ale i na malém odpoledním výletě. Otázkou zůstává, zda Jiří překoná svůj ostych a dokáže se Simoně ještě víc přiblížit.

Tento díl online ke shlédnutí

9.díl - Farmář hledá ženu 2 - 23.4.2012

Zdroj www.iprima.cz