8.díl - Farmář hledá ženu 2

8.díl - Farmář hledá ženu 2

Premiéra 16.4.2012

Třetí den na farmě. Na farmách by se napětí dalo krájet. Dnes večer mají totiž farmáři rozhodnout, která z žen si sbalí kufry. A nebude to vůbec jednoduché.

V minulém díle Honza svým ženám vyčetl, že se o něj málo zajímají. Pomůže mu jejich zájem v rozhodování, kterou večer vyřadí a pošle domů? Honza si jako místo, kde se o tom má rozhodnout, vybral přímo hrad Kunětická hora. Bude se k ženám chovat alespoň jako šlechtic? U Jiřího se všechno vyvíjelo v neprospěch Ivany. Ustojí svůj handicap, anebo to vzdá? Bude bojovat se Simonou? Ostatně něco napoví společná návštěva bazénu. Standa s vyřazováním problémy nemá, má stále „své“ dvě ženy. Dnes přijíždějí na farmu handicapované děti a Katarína s Martou se o ně budou starat.

Není to snadné, ale zejména Katarína z této zkoušky vyjde na výbornou. Den u Standy ale ještě zdaleka nekončí. Peče se selátko a přijdou hosté. Jak obstojí Marta s Katarínou jako hostitelky?Nerozhodný Jeníček má v hlavě stále jeden v elký zmatek. O tom, jak se večer rozhodne, nemá do poslední chvíle jasno, ale rozhodnout se musí. Jednoduché to však mít nebude.

Michal s Anetou osaměl, protože Martina odjela do školy na zkoušku. Aneta nejprve pomáhá Michalově mamince vařit guláš a sklízí za něj pochvalu, odpoledne jde s Michalem do lesa na houby. Je to dobrá příležitost se trochu sblížit. Dojde k definitivnímu odpuštění? Michal by o to velice stál, uvidíme ale, jak se na to bude Aneta tvářit.

Tento díl online ke shlédnutí

8.díl - Farmář hledá ženu 2 - 16.4.2012

Zdroj www.iprima.cz