6.díl - Farmář hledá ženu 2

6.díl - Farmář hledá ženu 2

Premiéra 2.4.2012

Po noci strávené na farmách se ženy probouzejí poprvé v rolích hospodářek v naprosto neznámém prostředí. Ale ani jejich farmářům se v nejdivočejších snech nezdálo, co je na cestě za láskou čeká.

Ženy zažívají své první probuzení na farmě. Na Honzově farmě to není zdaleka tak trampské, jak byste čekali. Tamější ženy čeká dokonce snídaně do postele! Michal se snaží „své dívky“ lépe poznat, proto je postupně bere na procházku, aby si s nimi o samotě promluvil. Zdá se však, že v sobě nosí tajemství, které by nemělo vyplavat na povrch. Zůstane jenom u tušení?

U Standy se objeví další žena – Alena. To způsobí Martě i Kataríně šok. Katarína nepřestává brblat, a když jdou všichni společně na trávu, dává ostentativně najevo, že se jí moc pracovat nechce.

Jenda se chlubí rozlohou své farmy, aby pak „své ženy“ zapojil do práce. Budou společně obracet seno. To se nakonec ukáže jako velmi dobrá pouťová zábava, ve které autíčka z autodromu nahradil traktor. Také u Jiřího se pracuje. Odolá Jirka svodům energické Simony, nebo dá přednost klidu Ivany? A smíří se obě ženy se životem na zanedbané farmě?

Tento díl online ke shlédnutí

6.díl - Farmář hledá ženu 2 - 2.4.2012

Zdroj www.iprima.cz