12.díl - Farmář hledá ženu 2

12.díl - Farmář hledá ženu 2

Premiéra 14.5.2012

Po dvou měsících od posledního natáčení se společně setkají všichni farmáři a ženy. Ani tentokrát není nouze o překvapení a nečekaná odhalení.

Na úplném začátku byly medailonky farmářů, kteří se rozhodli prostřednictvím televizní obrazovky hledat ženu. Pak přišly dopisy, nelehké rozhodování, první osobní setkání i první den na farmě. Příběh začal – a teď končí. Farmáři a jejich osudové ženy se dnes naposledy společně setkají. Někde už je jasno, ale některé příběhy mají stále ještě otevřený konec..

.Nejdramatičtěji prožil svůj příběh Michal. Nejdříve podlehl Lucce, pak marně toužil po Anetě a nakonec si našel Janu, která se původně hlásila k Honzovi. Byl to ale začátek trvalého vztahu, nebo jen další krátké vzplanutí? Nejvíce emocí se objevilo v příběhu Indiána Honzy. Jeho vztah s Lenkou přímo překypoval vášněmi. Jak to všechno ale nakonec dopadlo?

Jeníček si vybral Martinu. Zapracoval na jejich vztahu zub času? Nebo jdou stále ruku v ruce po společné cestě životem? Standa si zvolil Katarínu. Ani jejich společnému štěstí by nemělo stát nic v cestě. Nebýt ovšem jedné překážky. Dokáže ji Standa odstranit? A co nesmělý Jiří? Už si ho Simona dostatečně ochočila? Otázek je mnoho a na některé z nich přijdou i zajímavé odpovědi.

Tento díl online ke shlédnutí

12.díl - Farmář hledá ženu 2 - 14.5.2012

Zdroj www.iprima.cz