11.díl - Farmář hledá ženu 2

11.díl - Farmář hledá ženu 2

Premiéra 7.5.2012

Farmáři navštíví vyvolené ženy u nich doma a stráví s nimi víkend. Zamilované dvojice plánují společnou budoucnost. Zdá se, že jim vůbec nic nestojí v cestě.

Nastává slavný den. Farmáři prožijí víkend se svou milovanou. Jako malé dítě se těší Jiří na svou Simonu. Do telefonu jí řekl, že bude cestou počítat pražce, aby mu jízda co nejrychleji ubíhala. Jiří bude mít příležitost poznat nejen prostředí, ve kterém Simona bydlí, ale také její děti. Dojde při společné noci k většímu sblížení?Indián Honza se blíží k domku, kde bydlí Lenka, sebevědomým krokem.

Zůstane mu sebevědomí i tváří v tvář Praze a luxusními hotelu, ve kterém s Lenkou stráví romantickou noc? Nebude mu na terase hotelového apartmá chybět jeho oblíbené otevřené ohniště? Když Honza nakonec vymění džíny za elegantní oblek, život ve víru velkoměsta může začít.Kulisa luxusního hotelu nahrává milostné předehře i Jeníčkovi a Martině. Během lehké večeře ale řeší i pár těžkých témat.

Zdá se, že to se společným životem myslí docela vážně.Také Standa se vydal za hašteřivou Katarínou. Obě její děti už žijí jinde, takže Katarína má čas jen pro Standu. Cesta ke vzájemnému sblížení připomíná pohádku o čápovi a lišce. Můžou se tihle dva dát vůbec dohromady

?Velké překvapení nám připravil Michal. Málem zůstal na víkend sám, ale osud ho dal dohromady s Janou, která se původně hlásila k Indiánovi. A tak Jana za Michalem na farmu opravdu přijede...

Tento díl online ke shlédnutí

11.díl - Farmář hledá ženu 2 - 7.5.2012

Zdroj www.iprima.cz