10.díl - Farmář hledá ženu 2

10.díl - Farmář hledá ženu 2

Premiéra 30.4.2012

A je tu den, který našim farmářům a jejich ženám může úplně změnit život. Pánové si mají vybrat. Někteří v srdci ještě jasno nemají, ale kdo je zamilovaný, bude to mít snadné.

Poslední noc trávil Honza s Lenkou o samotě, Olí za sebou „práskla dveřmi“ a šla přespat do penzionu. Ráno se vrátila, aby se definitivně s farmou rozloučila. Bude na farmu, navzdory tomu, jak se k ní Honza choval, vzpomínat ráda? Jeníček už si také vybral a i on se po zbytek času věnoval jen Martině. Michal stále doufá, že mu Aneta odpustí a přijme jeho pozvání na víkend. Do poslední sekundy to nebude jisté, ale pak přijde rozhodnutí. Můžete zatím tipovat jaké.

Také Standa dlouho tají, koho si vybere. Bude to klidná Marta, anebo ohnivá Katarína? Nelehká volba! Jiří a Simona jsou kapitolou sami pro sebe. Jejich vzájemný cit je už velice hluboký, ale ostych brání Jiřímu ve větším sblížení. Potřebuje čas, který mu Simona chce dát; ale jak dlouho vydrží?

Moderátorka Laďka Něrgešová postupně odváží všechny ženy z farem. Poslední polibky, poslední zamávání.Uplyne několik dní a Laďka je na farmách znovu. Společně s farmáři telefonují vybraným ženám s pozváním na společný víkend. Bude nabídka všude přijata?

Tento díl online ke shlédnutí

10.díl - Farmář hledá ženu 2 - 30.4.2012

Zdroj www.iprima.cz