1.díl - Farmář hledá ženu 2

1.díl - Farmář hledá ženu 2

Opět po roce máte šanci vybrat si svého favorita mezi desítkou farmářů, kteří se přihlásili do druhé řady pořaduFarmář hledá ženu.

Léto je nejen období dovolených, ale na venkově zejména žní. Na rozdíl od konkurence netáhne ale Televize Prima do pole a souboje o zrno s obstarožní obrněnou kavalérií, ale přemýšlí nad tím, jak farmářům pomoci ke štěstí. Na televizní obrazovky se tak po roce vrací druhá řada oblíbeného pořadu Farmář hledá ženu.

V první epizodě budete moci nahlédnout do soukromí deseti farmářů, kteří se přihlásili do castingu, aby i oni, jako například v minulé řadě Petr Hájek, našli své osobní štěstí. Žijí v různých koutech naší země, mají odlišné osudy i rodinné zázemí, jsou nejrůznějšího věku, ale jedno mají společné. Touží poznat ženu, která by jim zaplnila nejen prázdné místo na jejich farmě, ale hlavně v jejich srdci.

Podívejte se na první díl, zhodnoťte si je a můžete si i zatipovat, se kterými z nich chcete prožít na obrazovkách jejich cestu za štěstím. A nemusí to být jen na obrazovce vaší televize. Slečny a dámy, pokud Vás některý z farmářů natolik osloví, že byste chtěla zkusit prožít po jeho boku zbytek života, napište a přihlaste se. Třeba právě vy budete ta pravá vyvolená.

Tento díl online ke shlédnutí

Pokud vidíte tuto zprávu, pravděpodobně nemáte nainstalovaný Flash přehrávač. Bez něj není možné sledovat videa - stáhněte si jej a nainstalujte přímo ze stránek výrobce.

Zdroj www.iprima.cz a www.stream.cz