9.díl - Farmář hledá ženu 4

9.díl - Čtvrtý den na farmě - Farmář hledá ženu 4

Premiéra 14.3.2014

Další den na farmách může začít vlastně normálně. Jde se na výlet, zhlédne se svět z jízdního kola, proběhne i rychlokurz jízdy na traktoru. Ale všem je jasné, že se nevyhnou důležitému okamžiku - vyřazování. Protože scénář píše život sám, o překvapení nebude nouze.

Farmáři a farmářka mají dnes před sebou těžký úkol - poslat jednoho z nápadníků a nápadnic domů. Vyřazování se na některých farmách zvrhne víc, než si kdokoli dovede představit. Petr předá slunečnici na rozloučenou jedné z nápadnic hned na začátku. Která z dívek neudrží slzy a opustí Petrovu farmu? Po jejím odjezdu Petr pro zbylé dívky připraví závody na traktorech...

U Pavla se schyluje k velkému zvratu. Lída má pro Pavla a Sašu informaci, ze které se prý posadí na zadek. Co to bude?

Jiří se snaží oddálit okamžik rozhodnutí, jak jen to jde, a tak vzal dámy na výlet do Telče. Podle čeho se bude rozhodovat a jak svůj výběr odůvodní?

Josef si pro svoje ženy zase připravil cyklovýlet na zámek do Nových Hradů. A skoro to vypadá, že na vyřazování zapomněl. Nejde ale o lehkou projížďku a nálada cestou klesá k bodu mrazu. Dojedou nakonec do cíle a dojde vůbec na vyřazování?

Tři dny, tři muži a jedna slunečnice. Uteklo to jako voda a také Zuzka se musí rozhodnout, kdo pojede domů. Žertem se zeptá svých nápadníků, zda nechce někdo z nich odejít dobrovolně. Toho se jeden z mužů překvapivě chytí - a Zuzku tím hodně zaskočí. Který z nich to bude a jak svůj odchod zdůvodní?

Tento díl online ke shlédnutí

Přehrát video

Zdroj www.iprima.cz