7.díl - Farmář hledá ženu 4

7.díl - Jeden musí z kola ven - Farmář hledá ženu 4

Premiéra 28.2.2014

Někde je jasno, jinde se to škaredí, někde je dokonce tichá domácnost. Čeká nás na události bohatý den. Dívejte se, jak pokračují osudy farmářů a jejich nápadníků na idylickém venkově.

Nápadníci se už na farmách svých vyvolených zabydleli, ale ještě se muse jí ledacos naučit. Je tu den druhý a pokračuje se v boji o farmářská srdce. U Pavla se jeho milé pouštějí do rekultivace statku, protože se už nemohou dívat na neutěšený stav kuchyně. Chtějí mu totiž ukázat, že se může změnit, i když se mu to zdá nemožné. Hlavně se s tím moc „nesáčkovat“, to je heslo Pavlových panenek. Ten zase tvrdí, že svůj statek nechal v neutěšeném stavu schválně, aby si je otestoval. Co na to řeknou jeho nápadnice?

Petr mezi svá děvčata rozdělí úkoly k prověření jejich kvalit – sekání kosou, sběr jablek a kydání u prasat. Renata jde sekat kopřivy s kosou, která každou chvíli padá, Kamile se lepí shnilá jablka na ruce. Nejvíc si svůj úkol užívá Katka, která to bere spíš jako zábavu. Navíc zbytek odpoledne stráví sama s Petrem na traktoru. Naštve to její sokyně?

U Jiřího to dámy taky nebudou mít lehké. Milovnice zvířat Miluška a Alenka nejsou příznivkyně zabíjení domácích zvířat – a právě to bude Jirkova zkouška. Eva se sice také na samotný akt porážky zrovna netěší, ale pak se odborně ujme stažení králíka z kůže.

Martin s Tomášem se snaží získat Zuzčino srdce dobrým jídlem, ale nevědomky tak nechávají prostor Hasanovi, který si s ní může nerušeně a hlavně o samotě povídat! I když byl Martin ze začátku favorit, poměry sil se začínají vyrovnávat. Zuzka totiž sympatickému „Soptíkovi“ už moc nevěří. Hasan překvapí Zuzku tetováním, zdá se, že toho mají společného víc, než si Zuzka vůbec dovedla představit.

Tento díl online ke shlédnutí

Přehrát video

Zdroj www.iprima.cz