15.díl - Farmář hledá ženu 4

15.díl - Finále - Farmář hledá ženu 4

Premiéra 25.4.2014

Zatím poslední kapitolu svého života napsali naši farmáři v předvánočním čase na velkém setkání na zámku v Dětenicích. Jak asi přečkali zimu a co nového do jejich životů přineslo jaro? Nezamrzly některé vztahy na bodu mrazu? Dodá všem farmářům jarní sluníčko potřebnou energii? Finále velké oblíbené seznamovací reality show si nenechte ujít.

Seznamovací reality show Farmář hledá ženu se blíží do finále. Naši farmáři a jedna farmářka se sešli se svými protějšky naposledy v předvánočním čase na zámku v Dětenicích a od jejich úplně prvního setkání uplynulo už více než půl roku. Jak to dnes klape Petrovi a Kamile? Splnila si mladá dívka díky pořadu svůj sen? Kamila vyměnila práci v kanceláři za práci v kravíně a vstává dvakrát týdně ve dvě hodiny ráno.

Tvrdí, že se to dá zvládnout, ale jak dlouho jí to vydrží? Plánují s Petrem děti? A kde vlastně bydlí? U rodičů prý nemají klid, tak si pořídili prozatímní variantu. Nešťastný způsob seznamování zachránil Jiří na zámku v Dětenicích s Alenou číslo 2. Jestlipak se už poučil a začal se řídit srdcem?

Tento díl online ke shlédnutí

Přehrát video

Zdroj www.iprima.cz