13.díl - Farmář hledá ženu 4

13.díl - Společný víkend - Farmář hledá ženu 4

Premiéra 11.4.2014

Jak asi dopadne první společný víkend mimo farmu? Kdo je kandidát na velkou lásku? Kdo tohle přežije bez úhony? Čeká nás víkend velkých překvapení, a hlavně převratných změn. A můžeme prozradit, že některým se v oblacích pořádně zamotá hlava.

Tentokrát stráví vzniklé dvojice svůj první společný víkend mimo farmu, u svých vybraných protějšků. Zuzana není Hassanovým bydlením zrovna nadšená, ale on je vtipálek, což jí evidentně chybělo. Hassan zase ocení, že se Zuzana nalíčila. Vrcholem víkendu má být romantická večeře a noc v Žižkovské věži. Zůstanou Hassan a Zuzka na noc v oblacích?

Také Kamila s Petrem čeká romantický víkend. Petr je ale trochu nervózní, protože kromě Kamily se na něj těší i její maminka s přítelem a babička. Takové rodinné setkání se neobejde bez sklenky na uvítanou, ale také „všetečných“ otázek. A o přípitek se postará babička...

Pavel předvede svou romantickou stránku: pro Sašu složil milostnou báseň, do které zabalil čokoládu, nechyběla ani květina a vášnivý polibek hned ve dveřích. Už jsme si zvykli, že když si Saša něco umane, Pavel neodolá. Přestože přísahal, že ho žádná žena nezmění, natož aby se kvůli ní ostříhal, Saša ho odvede právě ke kadeřnici. A ještě oba čeká noc v samém srdci ZOO ve Dvoře Králové.

I Josef dorazil za Libuškou s květinou. Libuška pro něj místo piva připravila mátový čaj, a protože ho nechtěla hned vyděsit Prahou, vzala ho nejprve na výlet na svou malou haciendu. Pochlubila se mu vlastnoručně malovanými obrazy a také mu jeden na památku darovala. Jestli bude jejich vztah pokračovat?

Tento díl online ke shlédnutí

Přehrát upoutávku

Zdroj www.iprima.cz